Gjør deg klar for Maritimeworld
Maritimeworld ble første gang arrangert i Haugesund i fjor. Vil du unngå fallgruvene og lykkes med digitaliseringen? Da må du sette av den 12. november i høst. Egen VIP-kode for Maritimt Forums medlemmer.
Elisabeth Grieg stiller på Maritimworld i Haugesund den 12. november.
- Digitalisering av shipping er en av de raskest voksende trendene innen shippingsektoren, og det innebærer at teknologi i økende grad spiller en viktig rolle i hvordan sjøtransport skal organiseres og drives, heter det på Maritimeworlds nettsted.
Men før du klikker deg inn for påmelding, må du noterer deg VIP-koden som gir 1.000 kroner i rabatt:
MW26-MF-E
Maritimt Forum for Haugalandet og Sunnhordland har ønsket Maritimworld etablert i Haugesund, er samarbeidspartner og tilbyr denne koden til alle medlemmer.
Vil du gå direkte til påmeldingen, klikk her.

